Kommentaarid (5)

Nahaarsti vastuvõtud taas avatud

Tasulised nahaarsti vastuvõtud jätkuvad Tervis ravispaahotellis alates 13.maist.

Vastuvõtule tulles palun arvestada järgmiste aspektidega:

  • Palun tulla kohale võimalikult täpseks ajaks, et inimesed ei koonduks ukse taha ja jõuaksime pinnad desinfitseerida.
  • Kabinetti sisenedes tuleb desinfitseerida käed, panna ette meie poolt pakutav näomask, soovi korral kaitsekindad ning täita tervisedeklaratsioon.
  • Juhul, kui Teil on viirushaiguse sümptomid või olete kokku puutunud covid-19 viirust kandva inimesega, palume kohale mitte tulla, vaid saata e-posti aadressile info@dermatoloog.ee või telefoninumbrile 5672 1221 sõnum, et leida uus vastuvõtuaeg või pakkuda kaugkonsultatsiooni võimalust.

Püsigem terved!

Heade soovidega

Tiina Toomson

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (5)
FtGDZprwKgMTqe AcWLyKgu · 19. mai 2020
dxhGpCHtDAaQ skQwnjBuGhSgyiV · 19. mai 2020
TUuLqPstHMYEF HQRBzXKMNE · 26. juuni 2020
OwDLuAlaneZjXqkM EoYRHStDcvLj · 26. juuni 2020
Tere!
Käisin teie tasulisel vastuvõtul märtsi algul sel aastal. Kaebuseks oli muutused küüntel ja psoriaas. Viimane on muret valmistanud. Kasutasin Teie poolt kirjutatud salvi (täpset mine ei mäleta, oli D-vit lisandiga). Laikusid on mitmel pool, aga kõige rohkem häirivad laigud põlvedel, mis on punased ja põletikulised. Perearst kirjutas salvi Sal-Ekarsin, mida olen nüüd kasutanud. Justkui ei aita. Mida te soovitate? Selle rohu kohta lugesin, et sel ei ole müügiluba. Ma ei arva, et perearst mulle midagi halba soovitas, aga võibolla on midagi muud tõhusamat.
Olen kergesti ärrituv. Kui miski mu tasakaalu kõigutab, löövad kohe välja ka igasugused kroonilised haigused. Olen 73aastane pensionär.
Helle Saluveer · 31. juuli 2020